Kryty přístrojů

Kryty přístrojů

Vymyslet elektronická zařízení je velmi komplexní a náročná disciplína. Obdivujeme týmy i jednotlivce, kteří se do toho pustí. Uvědomujeme si, že každá elektronika potřebuje i správně zabalit a to nejen z důvodů estetických, ale i ochranných. Nabízíme spolupráci při vývoji zařízení a výrobu krytů pro Vaše prototypy. Zajistíme malosériovou výrobu v našem provozu a následně pomůžeme s přechodem na sériovou výrobu u některého z našich partnerů.

Malosériová výroba krytů

Nabízíme výrobu krytování pro Vaše zařízení dříve než se rozjede sériová výroba na vstřikolisech. Plánujete malosérivou výrobu jen desítek nebo i stovek kusů? Potrpíte si na funkčnost a kvalitu povrchu? Pak jsme pro Vás ti praví.

Velké kryty 3D tiskem

Umíme rychle vyrobit i velké prototypové kryty pro rozměrné stroje. V tomto případě 1420 x 900 mm  velký kryt pro firmu AtomTrace a.s.  z PETG materiálu.  Kryt se skládá ze 45 kusů tisknutých paralelně na 6-ti tiskárnách. Tím jsme mnohonásobně snížili čas potřebný pro tisk a dodali prototyp do 3 týdnů od objednání včetně přesného sestavení, olaminování a perfektní povrchové úpravy. 

Dotykový panel do automyčky

Zákazník přinesl veškeré elektronické zařízení a popis funkce. My jsme se postarali o vše ostatní a vyrobili kryt ovládacího panelu do automyčky splňující funkčnost i vodotěsnost.

Umíme i ohýbat rádiusy u kovových, v tomto případě nerezových, plechů do tloušťky 1,5 mm. Používáme k tomu přípravky z našich 3D tiskáren.

Gumové kryty zvětšovacích modulů

Designově velmi povedené ochranné kryty z gumy tvrdosti 60 ShoreA pro prototypy zvětšovacích modulů firmy Meopta. Díky pružným formám jsme vyrobili díly bez dělící roviny na pohledových plochách.

Antény mýtných bran

Navrhli jsme a vyrobili prototypy vodotěsných antén na mýtné brány. Zákazník si definoval jen velikost a pozici elektroniky, zbytek byl na nás. Vymysleli jsme kompletní konstrukci a vyrobili sérii na testování. Největší kus měl 550 x 400 mm. Typický příklad naší služby "Produkt na klíč"

Kryt leteckého přístroje

Letecké přístroje Unity aneb Jak ze čtečky knih vytvořit letecký přístroj? Tak s tímto problémem jsme pomohli české firmě Unity. Vytvořili jsme ke čtečce knih zvětšená záda, do kterých se umístily potřebné sensory a větší baterie. Přístroj měl mezi piloty velký úspěch.

Zaujali jsme Vás?

Líbí se Vám, co jste se o nás dozvěděli?
Ozvěte se nám, nebo zanechte kontakt a my Vám zavoláme. Nezávazně.