Formy a razidla

Formy, razidla a razítka na zakázku

Jsme specialisté na pružné formy. Formy vyrábíme nejen pro vlastní potřebu na vakuové lití, ale i pro zákazníky rozmanitých profesí. Naše raznice do betonu dokonce doputovaly až na krásný Zanzibar, kde se podílely na výzdobě luxusního resortu, za který Češi získali prestižní ocenění.

Razidla do betonu

Obtisk loga Vaší firmy, nebo speciální zdobení v přiznaném betonu vypadá opravdu cool. Nechte si u nás vyrobit razidla, nebo obtisky jakékoliv velikosti.

Formy na kopie historických předmětů

Dokážeme vytvořit formy na výrobu kopií historických dílů všeho druhu. Použijeme původní originál přímo k výrobě silikonové formy, nebo originál šetrně naskenujeme 3D skenerem a vytiskneme kopii na 3D tiskárně. Pro kovové předměty vyrobíme voskové modely pro zaformování a odlití kovu.

Formy na mýdla

Skvělý příklad naší služby "Produkt na klíč". Zákazník přišel s větou: "Rádi bychom vyráběli mýdla s tímto logem a přesným objemem." Vymysleli jsme finální tvar mýdla a vyrobili několik sad třídílných forem, aby mohl zákazník rozjet výrobu.

Formy a razítka na potraviny

Vyrábíme formičky a razítka pro cukráře a pekaře, profesionály i amatéry. Dokážeme vyrobit i velké sériové formy na velké množství kusů.

Formy na kloubní náhrady

Na základě prototypů kloubních náhrad vytisknutých na 3D tiskárně z kovu jsme vyrobili silikonové formy pro výrobu voskových modelů pro lití metodou přesného lití na vytavitelný model.

Zaujali jsme Vás?

Líbí se Vám, co jste se o nás dozvěděli?
Ozvěte se nám, nebo zanechte kontakt a my Vám zavoláme. Nezávazně.