Automotive program

Prototypy pro automobilový průmysl

Prototypová výroba pro automobilový průmysl je specifické odvětví výroby. Máme prototypové materiály zastupující průmyslové plasty jako ABS, PE, PP a gumu a to i za vyšších teplot, takže můžeme poskytnout rychlou výrobu funkčních prototypových sérií

2K díly - dvoukomponentní díly

Pomáhali jsme při vývoji sloupků dveří a ladili design gumového těsnění tak, aby dveře dosedly co nejpřesněji. Jsou součásti, které ani v Catii nenasimulujete:-) Na pevný skelet je nalit polyuretan s gumovými vlastnostmi tak, že guma se pevně spojí s podpůrným materiálem a vytvoří se tím dvoukomponentní (2K) díl.

Držáky senzorů

Úchyty sensorů jsou na první pohled velmi jednoduchá věc. Najít však optimální tvar a materiál pro správnou funkci přesek a západek tak, aby nepraskaly, ale zároveň byly dostatečně pevné a aby zajistily senzory bez pohybu za všech situací, teplot a povětrnostních podmínek může být velmi náročné. My však víme jak na to.

Paraboly reflektorů

Dokážeme vytisknout a pokovit paraboly z teplotně odolného materiálu. Tisknutý materiál vydrží 240°C a pokovení minimálně 120 °C bez známek žloutnutí povrchu.

Zaujali jsme Vás?

Líbí se Vám, co jste se o nás dozvěděli?
Ozvěte se nám, nebo zanechte kontakt a my Vám zavoláme. Nezávazně.