Ukázky práce

Na čem jsme pracovali

Zde si můžete do detailů prohlédnout, na čem jsme již pracovali i jaký přínos to mělo pro naše klienty.

Prezentační modely

Jsme tým zapálených modelářů. Dokážeme vytvořit věrný model Vašeho produktu ať je jakkoliv složitý. Umíme vyrábět modely v jednotkách kusů, ale i série stovek. Záleží jen na přání a vizi zákazníka. Vždy se snažíme nastolit harmonii mezi množstvím zobrazených detailů a ekonomickou stránkou. Před zahájením výroby rádi vytváříme počítačové vizualizace, aby měl zákazník co nejlepší představu o jeho budoucím modelu.

Více o modelech
Kryty přístrojů

Vymyslet elektronická zařízení je velmi komplexní a náročná disciplína. Obdivujeme týmy i jednotlivce, kteří se do toho pustí. Uvědomujeme si, že každá elektronika potřebuje i správně zabalit. A to nejen z důvodů estetických, ale i ochranných. Nabízíme spolupráci při vývoji, výrobu krytů pro Vaše prototypy a následně pomoc při přechodu na sériovou výrobu.

Více o krytech
Funkční prototypy na klíč

Potřebujete pomoci s konstrukcí krytu, nebo celého zařízení? Jsme zkušení strojaři, kteří se nezaleknou žádné výzvy.

Více o prototypech
Formy a razidla

Jsme specialisté na pružné formy. Formy vyrábíme nejen pro vlastní potřebu na vakuové lití, ale i pro zákazníky rozmanitých profesí. Naše raznice do betonu dokonce doputovaly až na krásný Zanzibar, kde se podílely na výzdobě luxusního resortu, za který Češi získali prestižní ocenění.

Více o formách a razidlech
Umění

Dokážeme ocenit umění v jakékoliv podobě a dělá nám upřímnou radost ho podporovat. Pomáháme umělcům zhmotnit jejich originální představy, protože: „Příroda je dílo vesmíru, umění však dílem člověka.“ Karel Čapek

Více o umění