Materiály

Naše prototypové materiály

Bez vhodných materiálů by žádné prototypy a malé série vznikat nemohly. V naší firmě využíváme 3 kategorie materiálů. Pojďme se na tyto materiály podívat blíže v jednotlivých podkategoriích:

Materiály pro 3D tisk

Tisknout se dá z celé řady materiálů. Dle Vámi požadovaných vlastností umíme nabídnout ten pravý materiál a s ním související technologii 3D tisku, protože každá technologie má svoji vlastní paletu materiálů. Spojte se s námi a my Vám vybereme to nejlepší pro Váš projekt.

Více o 3D materiálech
Licí pryskyřice

V naší dílně používáme především licí polyuretany (PU) a epoxidové pryskyřice. Vynikají velmi rozsáhlou paletou vlastností. Tvrdé, gumové i pěnové. Máme pryskyřice nahrazující průmyslové plasty jako ABS a PE pro výrobu hi-tech prototypů, nebo UV stabilní transparentní pryskyřice pro použití od technických světlovodů k výrobě šperků a desek stolů "Resin river table". Proto pro nás není problém najít materiál přesně pro Vaši potřebu.

Více o licích pryskyřicích
Silikony

Silikon je skvělý materiál! Vyniká svojí pružností, zdravotní nezávadností, ale i odolností povětrnostním vlivům a chemikáliím. Silikony se liší svými tvrdostmi, barvami, ale i certifikacemi pro styk s pokožkou a potravinami. Na zakázku Vám vyrobíme vše od těsnění, přes čerpadlové membrány až po formy na cukrovinky.

Více o silikonech
Potřebujete poradit s technologií výroby prototypu?
Výroba prototypu je komplexní proces. Nejste si jistí, jakou konkrétní péči potřebuje Váš projekt?
Ozvěte se nám a my Vám poradíme. Nezávazně.